بنر آموزشگاه ره‌جویان مخصوص موبایل
بنر آموزشگاه ره جویان
فتوشاپ

دوره فتوشاپ

اخرین بروزرسانی 1 اسفند 1400
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

فتوشاپ یک نرم افزار پردازشگر گرافیکی حرفه ای است و محبوب ترین برنامه برای ایجاد و ویرایش تصاویر و طراحی موارد گرافیکی چاپی یا غیر چاپی و … می باشد.

از کاربرد های نرم افزار فتوشاپ می توان به ایجاد عکس های پرسنلی، پوستر های تبلیغاتی، کارت های ویزیت، بنر ها، سربرگ ها، رابط گرافیکی نرم افزارها، جلد نشریات، تیتراژ فیلم، طارحی محیط گرافیکی سایت ها و….. اشاره کرد.

تقریبا تمامی تصاویری که می بینید از فیلتر فتوشاپ عبور کرده حتی برای کم کردن حجم هم یک تصویر هم که شده آن هم بدون افت کیفیت شما به نرم افزار فتوشاپ نیاز پیدا خواهید کرد. با چنین ویژگی هایی اهمیت، محبوبیت و همچنین بازار کار بالای فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی دیگری مانند ایلوستریتور و این دیزان که همه آن ها نیز ساخته شده توسط شرکت adobe می باشند پیدا می باشد.

اگر شما علاقه به فراگیری دانش گرافیک با نرم افزار هایی همچون فتوشاپ را دارید و حتی برای اشتغال به کار پیشنهاد می شود برای آموزش حرفه ای فتوشاپ به صورت کامل در دوره آموزش فتوشاپ شرکت نمایید.

شما با گذراندن این دوره آموزشی فرصت های شغلی فراوانی در موسسات و شرکت های معماری، آتلیه های عکاسی، شرکت های طراحی، چاپ و تبلیغاتی، شرکت های طراحی وب سایت خواهید داشت

 

یک نظر بنویسید

2,900,000 تومان

سطح
همه سطح‌ها
مدت زمان 30 ساعت
موضوع

دسته های دوره

دوره های مرتبط